preloader
Edit

Kısaca Biz

Hatay Genç İş İnsanları Derneği (HAGİAD) kurulduğu ilk günden bu yana kendisine üye iş insanları arasındaki koordinasyon ve işbirliğinin en üst düzeye çıkarılması temel olmak üzere, iş dünyasını ilgilendiren sorunları ve çözüm önerilerini kamuoyuna ve yetkili kurumlara duyurmak amacıyla çalışmalar yürütmektedir. 

İletişim Bilgileri

Hemen Bizi Arayın

Hemen Bizi Arayın

0533 146 21 21

 HAGİAD’TAN HATAYSPOR’A DESTEK

HAGİAD’TAN HATAYSPOR’A DESTEK

Üyelerine Hatayspor logolu Passolig Kartı alma çağrısı yapan HAGİAD’tan ayrıca Hatayspor’a 50 adet kombine desteği geldi.

Hatay’daki başarılı genç iş insanlarının tek çatı altında birleştiği Hatay Genç İş İnsanları Derneği’nden Spor Toto 1 Lig’e yükselen Hatayspor’a Passolig kart ve kombine bilet desteği geldi. İlimizde ekonomi tabanlı faaliyetlerin yanı sıra sosyal ve kültürel çalışmalara da imza atan HAGİAD, spora katkı sunmaktan geri durmadı. Üyelerine Hatayspor logolu kart alma çağrısı yapan HAGİAD ayrıca 50 adet kombine alarak ilimiz temsilcisine destek oldu.

Bildiğiniz üzere Hatayspor’un Spor Toto 1. Lig’e yükselmesiyle birlikte artık maçlara geçişlerde Passolig Kartı kullanımı zorunlu hale geldi. Passolig Kart, taraftarların sevdikleri ile birlikte güven içinde stadyumlara gidebilmelerini ve istedikleri karşılaşmayı her türlü olumsuzluktan uzak, huzurla izlemelerini sağlıyor. Hem kulüplere hem de taraftarlarına büyük fırsatlar ve ayrıcalıklar sunan Passolig Kart ile, Türk futbolu maddi kazancın yanı sıra, tribün huzurunu ve güvenliğini de maksimize ederek, yaşanmış olan pek çok olumsuzluğu da geçmişte bırakıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAGİAD İletişim

Bülten Aboneliği

E-Posta bülten aboneliği formuna kaydolarak gelişmelerden haberdar olabilirsin.

© 2021 HAGİAD - Hatay Genç İş İnsanları Derneği. Web Tasarım: aHoruz