preloader
Edit

Kısaca Biz

Hatay Genç İş İnsanları Derneği (HAGİAD) kurulduğu ilk günden bu yana kendisine üye iş insanları arasındaki koordinasyon ve işbirliğinin en üst düzeye çıkarılması temel olmak üzere, iş dünyasını ilgilendiren sorunları ve çözüm önerilerini kamuoyuna ve yetkili kurumlara duyurmak amacıyla çalışmalar yürütmektedir. 

İletişim Bilgileri

Hemen Bizi Arayın

Hemen Bizi Arayın

0533 146 21 21

 HAGİAD OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILDI

HAGİAD OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILDI

HAGİAD Olağanüstü Genel Kurulu dün dernek merkezinde toplanıp tüzük değişikliği gerçekleştirerek yönetim görev süresini 2 yıldan 3 yıla çıkardı.

            HAGİAD Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı dün Antakya’da HAGİAD ofisinde gerçekleştirildi. Genel Kurul toplantısı Divan Kurulu seçimi ile başladı. Divan teşkili yönünde verilen önergenin kabulü ile divan başkanlığına Nidal Özdemir, Katip Üyelikleri’ne Faruk Ekinci ve Gökhan Alkan seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ndan sonra HAGİAD Başkanı Yusuf Kavak’ın açılış konuşmasıyla genel kurula geçildi.            HAGİAD Olağanüstü Genel Kurulu’na Hatay Milletvekilimiz ve HAGİAD Üyesi Mehmet Güzelmansur, DASİFED Başkanı Faruk Ekinci, HASİAD Başkanı Gökhan Alkan, Tıbbı Aromatik Bitkiler Dernek Başkanı Nidal Özdemir ve HAGİAD üyeleri katıldı.

            Tüzük değişikliği amacıyla toplanan Olağanüstü Genel Kurul’da görev süresi 2 yıldan 3 yıla çıkarıldı ve ilk Olağan Genel Kurulu’nun 2021 yılının Ocak ayınca yapılmasına karar verildi. Dernek organlarında ise herhangi bir değişiklik yapılmadı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAGİAD İletişim

Bülten Aboneliği

E-Posta bülten aboneliği formuna kaydolarak gelişmelerden haberdar olabilirsin.

© 2021 HAGİAD - Hatay Genç İş İnsanları Derneği. Web Tasarım: aHoruz