HAGİAD Olağanüstü Genel Kurulu dün dernek merkezinde toplanıp tüzük değişikliği gerçekleştirerek yönetim görev süresini 2 yıldan 3 yıla çıkardı.

            HAGİAD Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı dün Antakya’da HAGİAD ofisinde gerçekleştirildi. Genel Kurul toplantısı Divan Kurulu seçimi ile başladı. Divan teşkili yönünde verilen önergenin kabulü ile divan başkanlığına Nidal Özdemir, Katip Üyelikleri’ne Faruk Ekinci ve Gökhan Alkan seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ndan sonra HAGİAD Başkanı Yusuf Kavak’ın açılış konuşmasıyla genel kurula geçildi.

            HAGİAD Olağanüstü Genel Kurulu’na Hatay Milletvekilimiz ve HAGİAD Üyesi Mehmet Güzelmansur, DASİFED Başkanı Faruk Ekinci, HASİAD Başkanı Gökhan Alkan, Tıbbı Aromatik Bitkiler Dernek Başkanı Nidal Özdemir ve HAGİAD üyeleri katıldı.

            Tüzük değişikliği amacıyla toplanan Olağanüstü Genel Kurul’da görev süresi 2 yıldan 3 yıla çıkarıldı ve ilk Olağan Genel Kurulu’nun 2021 yılının Ocak ayınca yapılmasına karar verildi. Dernek organlarında ise herhangi bir değişiklik yapılmadı.

İletişim Bilgileri

  • Adres: Odabaşı Mh. Uğur Mumcu Bulvarı Süleyman Dağ Ap. Sarı Plaza No:38 Kat:3 No:12 Antakya / HATAY

  • Telefon: 0 533 146 21 21

  • Faks: 0 326 214 37 09

  • E-posta: info@hagiad.org.tr

Ulusal Yapı

Sosyal Medya