Yıkılan Büyük Antakya Oteli ve Saray Caddesi girişindeki iş merkezinin yeri ile ilgili açıklama yapan HAGİAD Başkanı Yusuf Kavak, o alanın yeşil alan olmasını talep ettiklerini söyleyerek bunun için atılacak her adımı destekleyeceklerini belirtti.

                    Hatay Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Yusuf Kavak açıklamasında şunları ifade etti; “Biz Genç İş İnsanları olarak bu kente karşı kendimizi sorumlu hissediyoruz. Bu sorumluluğun bilincinde olarak bölgemizin sadece ekonomik sorunlarına değil kültürel ve kentsel ihtiyaçlarına yönelik düşüncelerimizi belirtmek durumundayız.

Bu doğrultuda Antakya Atatürk Caddesi'nde yeni yıkılan Büyük Antakya Oteli'nin yerinin ve Saray Caddesi girişindeki Vakıflara ait iş merkezinin halka açık yeşil alan olmasını talep ediyoruz.

Bizimle aynı görüşte olan kurum, STK ve kanaat önderleri ile birlikte bu konunun sonuna kadar arkasında olduğumuzu belirterek, HAGİAD olarak atılacak tüm adımlarda üstümüze düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu Antakya kamuoyuna bildirir, saygılarımızı sunarız.”

İletişim Bilgileri

  • Adres: Odabaşı Mh. Uğur Mumcu Bulvarı Süleyman Dağ Ap. Sarı Plaza No:38 Kat:3 No:12 Antakya / HATAY

  • Telefon: 0 533 146 21 21

  • Faks: 0 326 214 37 09

  • E-posta: info@hagiad.org.tr

Ulusal Yapı

Sosyal Medya