Değerli HAGİAD üyeleri, kıymetli arkadaşlarım,

            Öncelikle 15 Mayıs 2018 tarihinde yapılan HAGİAD Olağan Genel Kurulu’nda şahsıma ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma göstermiş olduğunuz güven ve takdirlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. 1993 yılında kurulan derneğimizin kuruluşundan bu yana görev yapmış tüm başkanlarımıza ve yönetim kurullarına şükranlarımı sunuyorum.

             Bildiğiniz üzere bundan yaklaşık 25 sene önce kurulan Hatay Genç İşadamları Derneği son gerçekleştirilen Genel Kurul’da kadın girişimciliği hassasiyeti göz önünde tutularak ve kadınların derneğimizde daha aktif yer almasını önemseyerek ismindeki “iş adamları” değiştirilip Hatay Genç İş İnsanları Derneği yapılmıştır. HAGİAD 25 yıllık tecrübesi ve iş dünyasında etkin üyeleri ile Hatay’ın en önemli sivil toplum örgütlerinden birisi haline gelmiştir.

            Bizler Hatay’ın en etkin sivil toplum örgütlerinden biri olan HAGİAD’ı önemli projeler ve nitelikli faaliyetlerimizle daha ileriye taşımak istiyoruz. Yapacağımız her etkinlik ve gerçekleştireceğimiz her proje ile öncelikli olarak üyelerimiz arasındaki dayanışmayı güçlendirmek, bölgemizdeki genç iş insanlarının sivil toplum ve sosyal sorumluluk bilincini arttırmak öncelikli hedefimiz olacaktır. Geleneksel hale gelmiş faaliyetlerimizin yanı sıra üyelerimiz arasında ticaret işbirliğini sağlayacak projeler yapmak, genç ve kadın girişimciliğine yönelik eğitim faaliyetleri yürütmek, bölgemizin sorunlarına yönelik kamuoyu oluşturmak, diğer paydaşlarımızla işbirliği içinde projeler geliştirmek yine hedeflerimiz arasındadır.

             Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk;  “Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için elbirliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur.” demiştir. Biz de derneğimizin 25 yıllık tecrübesi ve değerli üyelerimizin desteğiyle memleketimiz için üzerimize düşen görevlerimizi elbirliğiyle yerine getireceğimize olan inancımız tamdır. HAGİAD çatısı altında uzlaşı kültürü ve güç birliği içerisinde derneğimiz ve Hatay’ımız için başarılı bir dönem geçirmeyi temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

            Saygılarımla,
            Yusuf KAVAK
            HAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı

İletişim Bilgileri

  • Adres: Odabaşı Mh. Uğur Mumcu Bulvarı Süleyman Dağ Ap. Sarı Plaza No:38 Kat:3 No:12 Antakya / HATAY

  • Telefon: 0 533 146 21 21

  • Faks: 0 326 214 37 09

  • E-posta: info@hagiad.org.tr

Ulusal Yapı

Sosyal Medya