HAGİAD Yüzme Yarışması

  13.08.2014 Çarşamba günü Antakya Sümerler Yüzme Havuzunda Çocuklar,Bayanlar,Erkekler olmak üzere HAGİAD YÜZME YARIŞMASI yapılmış, dereceye girenlere madalya ve hediyeleri »

Basınla Tanışma

   Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Zekiye ÇANKAYA FAKIOĞLU ve Yönetim Kurulumuz 18 Eylül 2014 Perşembe günü Antakya Saklı Ev’de basınla »

MKÜ Rektörüne Ziyaretimiz

Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı  Zekiye ÇANKAYA FAKIOĞLU ve Yönetim Kurulu 02.Temmuz.2014 Çarşamba  günü Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektör’ü Sn.Prof.Dr. Hüsnü »

Sosyal Medya Hesaplarımız

Değerli Üyelerimiz; Artık Bizleri tüm sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilceğinizi biliyormusunuz.. Youtube kanalımızın da en kısa sürede güncellenerek sizlerin »

Başkanın Mesajı

Değerli HAGİAD üyeleri, kıymetli arkadaşlarım,

Öncelikle 15 Mayıs 2018 tarihinde yapılan HAGİAD Olağan Genel Kurulu’nda şahsıma ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma göstermiş olduğunuz güven ve takdirlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. 1993 yılında kurulan derneğimizin kuruluşundan bu yana görev yapmış tüm başkanlarımıza ve yönetim kurullarına şükranlarımı sunuyorum.

Bildiğiniz üzere bundan yaklaşık 25 sene önce kurulan Hatay Genç İşadamları Derneği son gerçekleştirilen Genel Kurul’da kadın girişimciliği hassasiyeti göz önünde tutularak ve kadınların derneğimizde daha aktif yer almasını önemseyerek ismindeki “iş adamları” değiştirilip Hatay Genç İş İnsanları Derneği yapılmıştır. HAGİAD 25 yıllık tecrübesi ve iş dünyasında etkin üyeleri ile Hatay’ın en önemli sivil toplum örgütlerinden birisi haline gelmiştir.

Devamı...

Tanıtım Filmi