Basın Toplantısı

HAGİAD Yönetimi gazetecilerle bir araya geldi 30.05.2016 tarihinde Hatay Genç İşadamları Derneği (HAGİAD) gerçekleştirilen 14’üncü Olağan Genel Kurul sonrasında HAGİAD Başkanı »

Babalar Günü

Hayatı boyunca maddi ve manevi tüm imkanlarını ailesi için seferber eden tüm Babaların Babalar Günü’nü kutlar, aileleri ile birlikte sağlıklı »

ATSO Daveti

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı ve aynı zamanda HAGİAD kurucu üyelerimizden ve geçmiş dönem başkanlarımızdan Hikmet ÇİNÇİN beyefendinin »

Yeni Yönetim Kurulu

Sn. Üyemiz; Hatay Genç İşadamları Derneği (HAGİAD) yeni yönetim kurulu üyeleri ilk toplantısında görev dağılımı yaptı. HAGİAD Başkanı Fevzi Zekvan »

Olağan Genel Kurul

  Sn. Üyemiz Hatay Genç İşadamları Derneği Olağan Genel Kurulu sonunda, başkanlığa Fevzi Zekvan Barutçu seçildi. 30 Mayıs  Pazartesi günü dernek »

Genel Kurul Çağrısı

Sayın Üyemiz                                                                                                                       Derneğimiz Olağan Genel Kurul Toplantısını 23.Mayıs.2016 Pazartesi günü saat 17.00’da Dernek ofisimizin bulunduğu Odabaşı Mah. Uğur Mumcu »

8 Mart Dünya Kadın Günü

Toplumun temeli aile, ailenin temeli kadındır. Bugün  bilimsel veriler bize gösteriyorki çocukların ileride karekterlerinin belirlendiği, eğitimlerinin en önemli safhası 0-6 »

İŞKUR Semineri

İŞKUR Müdürü Sayın Ahmet KARAVELİ ve beraberinde yetkililerin katılımıyla 26 Şubat 2016 saat 17.30’da derneğimizde ”İşgücü Piyasası ve İŞKUR Faaliyetleri” konulu »

Deprem Paneli

10 Nisan 2015 Cuma günü HAGİAD-İMO ortaklaşa İnşaat Mühendisleri odası toplantı salonunda MKÜ Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi »

Yeni Yıl Kokteyl’i

HAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zekiye ÇANKAYA FAKIOĞLU,Yönetim Kurulu ve Üyelerimiz, eşleriyle birlikte,24.Aralık.2014 Çarşamba günü Çankaya Konaklarında Yeni Yıl Kokteyl’inde bir »

HAGİAD’dan Örnek Davranış

   Derneğimizin ZİREM’e katkı amacıyla başlattığı mozaik kursu pazartesi,çarşamba ve cuma günleri 13.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilen çalışmaları  görmek üzere Yönetim »

Valilik Ziyaretimiz

  Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı  Zekiye ÇANKAYA FAKIOĞLU ve Yönetim Kurulu 17.Ekim.2014 Çarşamba  günü Hatay Vali’si Sn. Ercan TOPACA’yı  makamında »

HAGİAD Yüzme Yarışması

  13.08.2014 Çarşamba günü Antakya Sümerler Yüzme Havuzunda Çocuklar,Bayanlar,Erkekler olmak üzere HAGİAD YÜZME YARIŞMASI yapılmış, dereceye girenlere madalya ve hediyeleri »

Basınla Tanışma

   Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Zekiye ÇANKAYA FAKIOĞLU ve Yönetim Kurulumuz 18 Eylül 2014 Perşembe günü Antakya Saklı Ev’de basınla »

MKÜ Rektörüne Ziyaretimiz

Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı  Zekiye ÇANKAYA FAKIOĞLU ve Yönetim Kurulu 02.Temmuz.2014 Çarşamba  günü Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektör’ü Sn.Prof.Dr. Hüsnü »

Sosyal Medya Hesaplarımız

Değerli Üyelerimiz; Artık Bizleri tüm sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilceğinizi biliyormusunuz.. Youtube kanalımızın da en kısa sürede güncellenerek sizlerin »

Başkanın Mesajı

Değerli HAGİAD üyeleri, kıymetli arkadaşlarım,

Öncelikle 15 Mayıs 2018 tarihinde yapılan HAGİAD Olağan Genel Kurulu’nda şahsıma ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma göstermiş olduğunuz güven ve takdirlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. 1993 yılında kurulan derneğimizin kuruluşundan bu yana görev yapmış tüm başkanlarımıza ve yönetim kurullarına şükranlarımı sunuyorum.

Bildiğiniz üzere bundan yaklaşık 25 sene önce kurulan Hatay Genç İşadamları Derneği son gerçekleştirilen Genel Kurul’da kadın girişimciliği hassasiyeti göz önünde tutularak ve kadınların derneğimizde daha aktif yer almasını önemseyerek ismindeki “iş adamları” değiştirilip Hatay Genç İş İnsanları Derneği yapılmıştır. HAGİAD 25 yıllık tecrübesi ve iş dünyasında etkin üyeleri ile Hatay’ın en önemli sivil toplum örgütlerinden birisi haline gelmiştir.

Devamı...

Tanıtım Filmi