Milletimizin Başı Sağolsun…

Antakya Bölge Trafik Müdürlüğü önünde hain saldırıya maruz kalarak 2 Polisimiz şehit olmuş, bir polisimiz yaralanmıştır. Şehit polislerimize Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağlığı ve sabır dileriz. Milletimizin Başı Sağolsun.

İYİ BAYRAMLAR

Tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını Kutlar. Sevdikleriniz ile Sağlıklı, Huzurlu Bir Bayram Geçirmenizi Temenni Ederiz.

HAGİAD İftar Yemeği...

Derneğimiz Yönetim Kurulu tarafından Üyeler arası iletişimi artırmak amacı ile düzenlenen geleneksel öğle yemeği Ramazan dolayısı ile İftar Programı olarak düzenlendi. HAGİAD Yönetim kurulu Antakya Şehir Kulübünde düzenlenen yemekte HAGİAD Üyeleriyle bir araya gelerek iftar yaptı.

Başkanın Mesajı

Değerli HAGİAD üyeleri, kıymetli arkadaşlarım,

Öncelikle 15 Mayıs 2018 tarihinde yapılan HAGİAD Olağan Genel Kurulu’nda şahsıma ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma göstermiş olduğunuz güven ve takdirlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. 1993 yılında kurulan derneğimizin kuruluşundan bu yana görev yapmış tüm başkanlarımıza ve yönetim kurullarına şükranlarımı sunuyorum.

Bildiğiniz üzere bundan yaklaşık 25 sene önce kurulan Hatay Genç İşadamları Derneği son gerçekleştirilen Genel Kurul’da kadın girişimciliği hassasiyeti göz önünde tutularak ve kadınların derneğimizde daha aktif yer almasını önemseyerek ismindeki “iş adamları” değiştirilip Hatay Genç İş İnsanları Derneği yapılmıştır. HAGİAD 25 yıllık tecrübesi ve iş dünyasında etkin üyeleri ile Hatay’ın en önemli sivil toplum örgütlerinden birisi haline gelmiştir.

Devamı...

Tanıtım Filmi